Facebook

Ogrzewanie | Barterm

Jesteś tutaj dlatego, że szukasz ekonomicznego i komfortowego systemu grzewczego dla Twojego domu?ogrzewanie

Poznaj zatem system Ogrzewania Nadmuchowego, który zapewni Ci:

Ogrzewanie nadmuchowe to system modułowy, daje nam to możliwość rozbudowania takiej instalacji w dowolnym momencie o takie elementy jak choćby klimatyzacja czy nawilżacze, nawet wiele lat po pierwotnej instalacji. Pozwala to na rozłożenie w czasie wydatków.

W systemie ogrzewania nadmuchowego proces pogrzania powietrza następuje bezpośrednio pomiędzy czynnikiem grzewczym ( np. gaz, oleje lekkie ) a powietrzem, bez udziału czynnika pośredniego jakim jest woda, powoduje to oszczędności eksploatacyjna ale również duże bezpieczeństwo pracy urządzeń, nie ma ryzyka zalania, korozji, kamienia kotłowego i innych usterek znanym posiadaczom rozwiązań tradycyjnych.

Nadmuch powietrza do pomieszczeń odbywa się poprzez kratki nawiewne, które mogą być umieszczone w suficie, podłodze lub przy ścianach. Brak grzejników pozwoli ci na znaczną swobodę w urządzaniu pomieszczeń.

dobor-nagrzewnicy-przyklad

Prowadzimy sprzedaż i serwis nagrzewnic powietrza, palników olejowych i gazowych, kotłów C.O., automatyki kotłowej. W Naszej ofercie znajdą Państwo również zabezpieczenia dla kotłowni gazowej.